از دانشگاه بین المللی محبوب خود بیاموزید و تجربه آموزشی خود را بازگو نمائید. تجربه ای نو از تدریس 🙂

چنانچه علاقمندید که تجارب و آموخته خود از تحصیلات بین المللی آنلاین را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، ما شما را تشویق می کنیم و این انتخاب را به شما تبریک می گوئیم. چنانچه به زبان انگلیسی مسلط هستید و می توانید در دوره های آموزشی بین المللی شرکت کنید، این طرح مخصوص شماست. در ادامه به جزئیات این برنامه می پردازیم.
چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟ تدریس در آموزشگاه اپلای پدیا

تجربه ای نو و شگرف از حرفه محبوب تدریس و آموزگاری

با اپلای پدیا، اطلاعات و برداشت های متفکرانه خود از دوره های آموزشی آنلاین بین المللی را به اشتراک بگذارید؛ و اولین تجربه تدریس خود را رقم بزنید.

تدریس کلاس های آنلاین به شما امکان می دهد دانش خود را در مورد موضوعات مورد علاقه و الهام بخش به اشتراک بگذارید. خواه یک مشاور و مربی تحصیلی یا شغلی بوده، خواه یک نوازنده ، مهندس، مربی شخصی ، متخصص زبان های خارجی، پزشک یا چیز دیگری باشید. با همبخشی و مشارکت در دوره های آموزشی بین المللی شما مهارت های ارزشمندی کسب می کنید که می توانید با دنیا به اشتراک بگذارید.

مهارت های زیر به شما کمک می کند تا با دانشجویان خود ارتباط برقرار کنید، محتوا و مطالب آموزشی بهتری ایجاد کنید و دوره های آموزشی خود را به طور موثر بازاریابی کنید. هر یک از این مهارت ها در آموزشگاه آنلاین اپلای پدیا با همکاری موسسات بین المللی در دسترس علاقمندان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش “توانمندسازی خود” مراجعه نمائید.

  • مهارت کار با کامپیوتر و نرم افزارهای عمومی ویندوز
  • ذکاوت و کنجکاوی در بازاریابی مدیریت شده
  • مهارت های ارتباطی و کلامی موثر
  • توانایی توضیح و تشریح مسائل
  • مدیریت زمان و برنامه ریزی مدون

تبدیل شدن به مدرس در اپلای پدیا

در حال حاضر و تا اطلاع ثانویه، جهت تدریس در آموزشگاه اپلای پدیا، بعد از پیش ثبتنام اولیه از طریق فرم ذیل، لازم است که در فرم حمایت از اپلای پدیا، گزینه تدریس و همکاری در آماده سازی دوره آموزشی آنلاین را انتخاب کنید. تا به درخواست شما ترتیب اثر داده شود. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر یا طرح سوال و پرسش، به صفحه پرسش و پاسخ آموزشگاه اپلای پدیا مراجعه نمائید. 

ضمن سپاس از توجه شما دوستان و سروران گرامی؛

Please ورود؟ to send your request!