دوره های آموزشی آنلاین بین المللی در آموزشگاه اپلای پدیا

تحصیلات بین المللی آنلاین با اپلای پدیا

دوره های آموزشی بین المللی دانشجویان را قادر می سازد تا رشته خود را در سطوح بین المللی ارزیابی کنند. دانشجویان با در نظر گیری حوزه علاقمندی خود، می توانند در دوره های آموزشی متنوعی از دانشگاه های بین المللی شرکت کنند. دانشجویان می توانند مهارت های جدید را از طریق دوره های آموزشی آنلاین، بیاموزند. و به افراد چند تخصص تبدیل شوند.

این روش بدون ریسک است و علاوه بر این، شما مجبور به پرداخت هزینه نیستید. در نظر بگیرید که قبل از شروع کالج، شما ایده و تصویر بزرگ از آنچه که قصد تحصیل آنرا دارید، در سر خود پرورانده اید. و تجربه شرکت در کلاس درس بین المللی را کسب کرده اید.

طیف گسترده ای از کلاس ها مانند هنر، امور مالی، مهندسی ، فناوری اطلاعات ، دوره های سلامتی محور، تناسب اندام و بسیاری دیگر برگزار می شود.

نکته مهم اینکه شما می توانید با سرعت و زمان متناسب یادگیری خود یاد بگیرید. (یادگیری سلیقی – Self-Pace)

یک زبان خارجی را بدون هزینه بیاموزید

آموزش آنلاین، یادگیری با سرعت، روش، زمان بندی و ترجیح خود دانشجو را میسر می کند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که انرژی و زمان خود را در یادگیری زبان دوم اختصاص دهید. بازار کار روز به روز رقابتی تر می شود. یادگیری یک زبان جدید ممکن است فرصت هایی را برای شما در کشور دیگری ایجاد کند. اما ممکن است فکر کنید کلاسهای زبان به سبک آموزش سنتی خیلی سریع پیش می رود. و شما باید با تمرکز بیشتری موضوعات و محتوای آموزشی را دنبال کنید. بنابراین دوره های آنلاین رایگان دروازه ورود برای یادگیری زبان جدید با سبک و سیاق شخصی دانشجویان خواهند بود.

در پلتفورم آموزش آنلاین الیسون دوره های آموزشی ویژه و متنوعی در زمینه زبان های پر مخاطب نظیر انگلیسی، چینی، اسپانیولی، آلمانی، فرانسه و حتی سوئدی و ژاپنی، رایگان در دسترس شما علاقمندان قرار می گیرد.

تحصیلات بین المللی آنلاین

با آموزش آنلاین خود را توانمند کنید

تحصیلات بین المللی آسان و کم دغدغه

فلسفه رهبران و پیشروان آینده در دو عبارت خلاصه شده است. یادگیری در طول عمر و به پهنای زندگی Lifelong and Life-Wide Learning ؛

ما در عصری زندگی می کنیم که تکنولوژیی وجود دارد که به هر شخص امکان می دهد تا بتواند در هر مکان، و هر زمان، بصورت بر خط (Wired) و از راه دور، و در هر حوزه و موضوع علمی – دانشگاهی تحصیل کند و بیآموزد. پس این فلسفه پُر بیراه نیست.

با کلیک یا لمس دکمه ذیل شما به صفحه انگلیسی آموزش آنلاین هدایت می شوید که در این صفحه می توانید به پلتفورم الیسون دسترسی پیدا کنید و به خیل عظیم آموزش آنلاین در موضوعات مختلف و متعدد، بصورت رایگان بپیوندید. همچنین در انتهای این صفحه، پلتفورم آموزش آنلاین استرالیایی، معرفی شده که بیشتر برای افراد علاقمند به مهاجرت به این کشور مناسب است. و رایگان نیست.

زکات علم نشر آن است.

شما می توانید با همکاری اپلای پدیا، اطلاعات و برداشت های متفکرانه خود از دوره های آموزشی بین المللی را به اشتراک بگذارید.

قدرتی برای خوبی ها

ما معتقدیم که آموزش رایگان ، بیش از هر چیز ، قدرت عبور از مرزها و دگرگونی زندگی را دارد. ما می توانیم با کمک هم به یک کاتالیزور تغییرات مثبت اجتماعی تبدیل شویم. ایجاد فرصت، رفاه و برابری برای همه؛ — ما باور داریم که فراگیری محتوای آموزشی با هدف تدریس آن محتوا، سبک و روش یادگیری و تدریس را تحت تاثیر قرار می دهد. چالش ها و تجربه ای جدید، به انجمن ما در اپلای پدیا بپیوندید …

رویدادها

رویدادهای بین المللی