درباره ما

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

15000
دوره آموزش آنلاین بین المللی
588
دانشگاه معتبر بین المللی همکار
75
پلتفورم آموزش آنلاین بین المللی
215
دنبال کننده خارجی

شما هرگز نمی توانید معنا و مفهوم یک زبان را درک کنید مگر اینکه حداقل دو زبان بلد باشید.

جفری ویلیامز

پیشینه مدیران، کارشناسان و مشاوران تحصیلات بین المللی در اپلای پدیا در ارائه تحصیلات آسان و کم دغدغه به سال ها قبل بر می گردد. زمانیکه دانشگاه استنفورد آمریکا در سال 2012 با ارائه دو کلاس آنلاین صدها هزار دانشجوی مشتاق را در کمتر از 2 هفته جذب ایده دانشگاه باز آنلاین نمودند. پس از آن دانشگاه های پیشرو دیگر نظیر هاروارد و ام.آی.تی این طرح را توسعه و گسترش دادند. هم اکنون بیش از 588 دانشگاه بین المللی پیشرو بیش از 15 هزار دوره آموزشی آنلاین را در صدها موضوع آکادمیک و حرفه ای و در حدود 75 پلتفورم آموزش آنلاین، به دانشجویان مشتاق ارائه می دهند. و این اعداد و ارقام همه روزه در حال افزایش است. این خیل عظیم از اطلاعات و دانش ارزشمند بین المللی ما را بر آن داشت تا از آن در راستای ارتقا و توسعه ملی کشور و توانمندی های دانش آموزان/دانشجویان پارسی زبان بهره بریم. و در این مسیر ضمن استعانت از درگاه پر مهر پروردگار دانا که آدمیان را بسیار توصیه به کسب علم و دانش نموده است، به عنایت و توجه مهر اندیشان و دانشجویان پارسی زبان نیز نیازمندیم. تا با کمک هم یک کاتالیزور برای ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی ، ایجاد فرصت ، رفاه و برابری برای همه تبدیل می شویم. ما از بیانیه سازمان ملل متحد الهام گرفته ایم که "همه حق تحصیل رایگان دارند". فارغ از جنسیت ، جغرافیا ، وضعیت اقتصادی یا سایر موانع دسترسی به برابری و دسترسی به آموزش و تحصیل علم و فن. The UN Declaration of Human Rights, 1946؛ که ضمن آن ما به این باور رسیده ایم که از طریق آموزش همگانی، همه قدرت تغییر زندگی خود، و در نهایت جهان را برای بهتر شدن دارند.

هدف ما در آموزشگاه اپلای پدیا چیست

به عنوان رابط بین المللی دانشجویان پارسی زبان، هدف ما این است که به کمک یکدیگر فرصت های آموزشی را به حداکثر برسانیم.

در کوچینگ تحصیلی (Educational Coaching) نقاط قوت، منافع، استعدادها و اهداف عالی دانشجو از تحصیلات بین المللی، کاوش می شوند. و با تمرکز بر آنها، برنامه های تحصیلی آکادمیک متناسب با وضعیت تحصیلی و شخصیتی دانشجویان را ارائه می کنیم.

رویکرد ما در آموزشگاه اپلای پدیا بدین گونه است که ما مخاطبین خود را به دو دسته کلی تقسیم می کنیم.

دسته اول متقاضیانی هستند که به زبان بین المللی علم (زبان انگلیسی) تسلط کافی دارند.

دسته دوم متقاضیانی هستند که به زبان بین المللی علم (زبان انگلیسی) تسلط کافی ندارند.

خدمات و پیشنهادات ما برای متقاضیان دسته اول و دوم

دانش آموزان و دانشجویان دسته اول که به زبان انگلیسی تسلط کافی دارند، در آموزشگاه اپلای پدیا جایزه و مزد سخت کوشی های خود در کسب مهارت های زبانی و کلامی زبان انگلیسی را دریافت می کنند. ما برای این دسته از مخاطبین خود برترین و هدفمندترین دوره های آموزشی بین المللی از دانشگاه های معتبر جهان را تدارک دیده ایم. ایشان همچنین می توانند در طرح تبدیل شدن به مدرس در آموزشگاه اپلای پدیا، با توسعه دوره های آموزشی آنلاین کسب درآمد کنند.

و اما پیشنهاد و آفر ما برای مخاطبین گروه دوم که به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارند این است که ما با کمک مخاطبین گروه اول، انگیزه و هدف لازم برای فراگیری زبان انگلیسی را در این گروه از افراد ایجاد می کنیم. تا متقاضیان بیشتری با زبان بین المللی آشنا شوند، و بتوانند در دنیای به شدت رقابتی بازار کار، مزیت رقابتی ویژه ای کسب کنند. بدین ترتیب ما همیشه در حال توسعه و ارتقای قابلیت های زبانی و کلامی مخاطبین خود در تلاش هستیم. با ارتقای اعضای جامعه، می توان انتظار توسعه و ارتقای جامعه را در سر پروراند.

اپلای پدیا در سطح بین الملل

برخی همکاران بین المللی ApplyPedia